AKTUALITY‎ > ‎

VÍKEND S ADRENALINEM

přidáno: 4. 6. 2013 4:07, autor: Andrea Tauchmanová
se konat bude. Ačkoliv počasí a stav vodních hladin v celých Čechách nepřejí právě venkovním radovánkám, tak víkend se neruší. 
Dochází pouze ke změně místa působení, kdy místo do Srbska pojedeme přímo do Prahy, kde máme k dispozici "celý" Klub Klamovka. Je to místo suché, bezpečné a od vody v dostatečné vzdálenosti a ke všemu je zde možné i spát pod střechou a v postelích. 
Samozřejmě program zůstává i nadále v duchu adrenalinu. Pokud nám to počasí a okolnosti dovolí, tak si v sobotu ráno  vyrazili vláčkem do Srbska. Tam bychom se drželi programu a lezli bychom, cvičili feratty, slack line, stříleli z luku a další všechny možné parády, které jsem slibovali. A až se nám bude chtít, zabalíme vercajk a pofrčíme zpět do Prahy na Klamovku, kde bychom si udělali večírek v klubovém sále s nějakou další kreativní dílničkou buď v učebně keramiky nebo kdekoli jinde. V neděli ráno bychom vyrazili směr Šárecké údolí prohnat ovce , založit kešku, nějakou najít, projít se a zahrát si pár týmovek. Když by se zadařilo, jde tam i lézt, takže bychom si v neděli užili i nějaké to škrábání se po jiném šutru, než po vápenci.

Myslím, že víkend bude super. Díky tomu, že místo ubytování má dostatečně velkou kapacitu na přespání, je možné se stále ještě přihlásit.
Cena je 700,- Kč na celý víkend, kde v ceně je doprava, ubytování, strava, pojištění, lektoři.
Přihlášky bereme do středy na a.tauchmanova@vikyr.cz nebo na 731 589 883.

Comments