AKTUALITY‎ > ‎

ZNOVUOTEVŘENÍ - časté dotazy

přidáno: 8. 5. 2020 0:05, autor: Andrea Tauchmanová   [ aktualizováno 8. 5. 2020 0:08 ]
Chtěli bychom Vám odpovědět na časté dotazy, které se k nám dostávají v rámci znovuotevření Vikýře a zároveň bychom tím chtěli objasnit současnou situaci.

1. Všechny kroužky otevřeny nebudou. U některých nejsme schopni zaručit splnění nařízených pravidel na jejich chod. Někteří naši vedoucí kroužků jsou osoby s rizikovými faktory. 

2. V současné chvíli oslovujeme emailem všechny účastníky otevíraných kroužků abychom zjistili jejich zájem o nastoupení do kroužku. Všechny zájemce o nastoupení do kroužku budeme informovat v příštím týdnu. 

3. U některých kroužků musíme zjistit informace o počtu účastníků, tak, abychom dodrželi velikost skupin. 

4. Pokud bude kroužek otevřen, je potřeba přinést hned na první schůzku podepsané Čestné prohlášení. Bez tohoto prohlášení není možné, aby se        účastník kroužku zúčastnil.

5. Znovuotevřené kroužky nebudou končit 29.5. 2020, jak bylo původně plánováno. Ukončení kroužku proběhne v  červnu. O termínech ukončení 
    Vás bude informovat vedoucí oddělení nebo vedoucí kroužku v emailu, nejpozději na první schůzce.

6. Pokud bude kroužek znovuotevřen, ale vy se rozhodnete ho již v letošním školním roce nenavštěvovat, můžete požádat o vrácení poměrné                  částky za nedokončeného školního roku nebo uplatnit slevu při přihlašování do kroužku na školní rok 2020/2021.

Moc Vám děkujeme za Vaší přízeň, za to, že jste stále s námi. Moc se na Vás všechny těšíme, ať v květnu na kroužcích, v létě na táborech nebo v příštím školním roce. 

Comments