Aktuální situace

Milí rodiče, 

trošku se nám vyjasnila situace s tábory a pokud se nezmění epidemiologická situace, tak můžeme tábory příměstské i pobytové odjet s nějakými drobnými omezeními, která se budou ještě upravovat - podmínky jsou velmi podobné režimu ve školách, školkách a běžně venku.

Je tedy možno se na tábory HLÁSIT - pokud jste tak ještě neučinili z důvodu nejistoty  ;-)

také vám dáváme možnost se z táborů "bezplatně" ODHLÁSIT a to do konce května pokud máte strach o zdraví svých dětí a nebo žijete v domácnosti se starší osobou a máte obavy o ní apod. důvod zrušení tábora nebudeme nijak zkoumat a i již zaplacenou zálohu vám vrátíme - toto platí do konce května, od června budeme účtovat standardní storno poplatek 500,- Kč

pokud jste na tábor přihlášeni a ještě jste neplatili (všichni - vy i my jsme čekali, zda tábory vůbec budou), tak vás prosíme o provedení platby v co nejkratším termínu, ať víme, že s vámi můžeme na 100% počítat. 

pokud by vás zajímaly aktuální podmínky pro příměstské tábory, pak se můžete podívat ZDE (https://docs.google.com/document/d/1kwrkoJeHakBGp2vNhL3ygnmA6ziAjqmczEv-B3m0K7c/edit)


POBYTOVÉ TÁBORY 
také budou - ty v Čechách, u zahraničních stále čekáme 
podmínky jsou trošku delší a dočtete se o nich ZDE
Comments